Новини

ЗАПИС НА СЕМІНАРИ ВІДКРИТО! ТЕМА: "ЦЕНТРИ ОБРОБКИ ДАНИХ"

    У 2020 році, вперше в Україні пройдуть семінари за участю Стівена Річардсона який є одним із провідних викладачів сертифікаційних курсів з управління центрами обробки даних для лідерів галузі. Його досвід викладання включає в себе акцент на будівництві і введенні в експлуатацію, операціях без людських помилок, максимальному підвищенні ефективності, передових методах забезпечення відмовостійкості, розробці процедур і галузевих інноваціях. Він також щорічно бере активну участь в якості модератора або члена групи в заходах центру обробки даних.
    Стівен Річардсон має більш ніж 20-річний досвід роботи в сфері центрів обробки даних, чудово займаючи керівні посади в різних країнах. Він успішно розробив і реалізував процеси, процедури і програми технічного навчання для глобальних компаній, таких як Intel, Oracle, Facebook, Microsoft, Capital Group і багатьох інших. Протягом десятиліть Стівен працював в сфері критичних екологічних проблем, займаючи посади старшого менеджера, директора, головного операційного директора, керівника і керівника проекту; з регіональної і глобальної відповідальністю.
    Стівен Річардсон визнаний як один із кращих галузевим експертом в предметній області, до якого часто звертаються за інноваційними рішеннями унікальних завдань.
    Якщо Вас цікавить більш детальна інформація про семінари просимо написати нам.
Made on
Tilda