Інформація про управління майном

4 грудня 2018 року, за результатами конкурсного відбору, АРМА та ПП «Юридична фірма «СВМ-КОНСАЛТИНГ» уклали Договір управління майном. 7 лютого 2019 року «СВМ-КОНСАЛТИНГ» фактично отримало в управління елітну столичну квартиру за адресою: місто Київ, вулиця Оболонська набережна, будинок 15, корпус 5 та два гаражі у напівпідземному паркінгу.

На момент передачі в управління квартира була у непридатному для використання стані. У приміщені було не прибрано та не завершено ремонтні роботи. Окрім того, були пошкоджені вхідні двері (зрізані працівниками МЧС під час потрапляння у квартиру), несправні мансардові двері на другому поверсі, а також відсутні освітлення, опалення та гаряча вода. Тобто квартира потребувала значних додаткових витрат.

Так, відповідно до програми управління, управителем було здійснено ремонт квартири, закуплено і встановлено дороге обладнання та освітлювальні прилади, відремонтовано мансарду й встановлено там огорожу, відремонтовано газовий котел та налагоджено систему опалювання.

З метою збереження майна управителем укладено договори страхування майна та ризиків втрати, встановлено охоронну систему сигналізації (систему безпеки). Також встановлено нові сучасні вхідні двері з підвищеним ступенем захисту.

Квартиру було передано в користування за договором оренди. Орендар вчасно перераховує управителю орендну плату, а також сплачує всі необхідні комунальні платежі.